Samsung Monte  ‌   Rozbalenie   ‌   Základy  ‌  Hardware  ‌  Záznam  ‌  Widgety  ‌  Multiméd  ‌  Hry  ‌   Pripojenie ‌  Úžas  ‌  Hry   ‌   Funkcie

 
 
 

:: menu  

 

:: reklama  

 

:: partneri  

Nekomerčné informačné stránky informujúce o vlastnostiach nových LED podsvietených  televízorov. na URL: www.ledtv.name 
 
 
 

 
Rozbalenie a štart
Samsung Monte je v skutočnosti balený do veľmi malej krabičky. Ak ju zazriete, máte pocit, že ide o telefón a nabíjačku zabudli pripojiť. Prvý pocit technologicky skúseného užívateľa dokonca môže byť, že nabíjanie bude solárne, alebo cez USB. Prvý pocit často sklamaného zákazníka zas môže byť, že nabíjačku si musí dokúpiť. Nie. Nabíjačka je však v balení, veľmi malá, praktická a veľmi dobre prednášateľná kamkoľvek a kdekoľvek. S dostatočným dosahom a predsa nechýba ani dokumentácia, dve Mini CD s manuálom a software, slúchadlá cuplíky do uší, ktoré nezvyčajne držia, ale o tom neskôr, a nechýba ani prepájajúci kábel USB do počítača. Koncovka nie je klasické USB známe z foťákov, kamier a podobne, čo sa koncovky k telefónu týka. Samozrejme koncovka k počítaču klasická USB 2.0, Windows 7 nemá žiaden problém s načítaním priestoru na karte MiniSD, ktorú je mimochodom možné vkladať do telefónu bez nutnosti ho vypnúť. O prítomnosti karty sa dozviete okamžite signalizáciou ikonky vo vrchu pracovnej plochy. Súbory sú dostupné po krátkej inicializácii okamžite.

Telefón je bez SIM karty použiteľný na viac menej všetky činnosti. Kartu je nutné vložiť správne, podľa označenia malej ikonky. Ak ju budete vkladať tak, ako ste si zvykli napríklad na niektorej NOKII, tak vám nepôjde ani zadný kryt správne zatvoriť. Je dôležité spomenúť, že zadný kryt sa bude tak trochu niekomu nešikovné otvárať, respektíve celkom jednoducho, ale máte samozrejmé obavy, že ak budete krabičku otvárať ako krabičku na mydlo,. že raz niečo odíde, buď zúbok, alebo celý kryt. Ten je dokonca celkom pružný pri otváraní, ale dokedy? Prvé otváranie je neisté, bez prečítania manuálu ak ho skúsite dať otvoriť aj inému človeku, bude sa báť zisťovať, ako na to. V dokumentácií však je jasne ukázané ako a netreba sa báť. Samozrejme s citom. Batéria je v balení osobitne a už je nabitá, netreba teda nabíjať prístroj a mať ho na nabíjačke, než si ho pekne otestujete. Stačí kúpiť a už v MHD nedočkavo skúšať, klikať, nastavovať.

Po spojení batérie s telefónom si môžete všimnúť, že aj napriek batérií je telefón stále veľmi ľahký, čo môže byť malá nevýhoda pri držaní v jednej roztrasenej nervóznej ruke, alebo v ruke mastnej od KFC a práve vtedy si šéf zmyslí, že vám má zavolať a znechutiť vám obed, alebo vás matka bude kontrolovať kde ste.

Po vložení karty zhasne hlásenie režimu bez SIM karty a objaví sa T-MOBILE, ORANGE, prípadne O2, podľa vašej siete. A teraz, keď už je karta v telefóne, vy máte všetky povinnosti hotové, všade pokoj, na vás pozerá nový prístroj Samsung Monte z rodiny momentálne veľmi úspešnej značky Samsung najmä pre jej aktuálne revolučné podsvietené LED televízory a 3D LED televízory. So zatiaľ môžem povedať kvalitným prístrojom od značky Samsung teda aj ja prichádzajú do styku s veľkými očakávaniami, a uvidíme, či sa naplnia. Telefón zapnutý a začínajú obavy a množstvo otázok.... čo teraz? . 

Po vložení karty zhasne hlásenie režimu bez SIM karty a objaví sa T-mob., ORANGE, prípadne O2, podľa vašej siete. A teraz, keď už je karta v telefóne, vy máte všetky povinnosti hotové, všade pokoj, na vás pozerá nový prístroj Samsung Monte z rodiny momentálne veľmi úspešnej značky Samsung najmä pre jej aktuálne revolučné podsvietené Netušíte, kde a jak hrát poker online? Naše hráči oblíbené kasino vám ukáže tu správnou cestu. /plná pravidla, recenze i rady a strategie. Toľko zábava aj pre dospelých a čítajte ďalej.

 

 
 

© Cestovanie.biz 2009/2010 - všetky práva vyhradené na fotografie, materiál a dizajn - privacy policy
Cestopisy: Miami, New York, Kapverdy, Stockholm, Londýn, Čadca, Anamur, Ostrava  - Zábava: Slovenčiny.Com, GTA V hra - News: Zaujímavosti