Samsung Monte  ‌   Rozbalenie   ‌   Základy  ‌  Hardware  ‌  Záznam  ‌  Widgety  ‌  Multiméd  ‌  Hry  ‌   Pripojenie ‌  Úžas  ‌  Hry   ‌   Funkcie

 
 
 

:: menu  

 

:: reklama  

 

:: partneri  

Nekomerčné informačné stránky informujúce o vlastnostiach nových LED podsvietených  televízorov. na URL: www.ledtv.name 
 
 
 

 
Úžasný prístroj
Pri niektorých nastaveniach ide naozaj o úžasný prístroj.

Proti zlodejom: Ako sa môžete dočítať v dokumentácií, mobil má špeciálnu ochranu pri ukradnutí prístroja, alebo pri pokuse zneužívania telefónu inou osobou doma, či mimo vášho domova a mimo vášho vedomia. Akonáhle niekto vloží do telefónu svoju SIM kartu, z jeho čísla sa odošlú dve SMS na dve čísla, ktoré si zadefinujete. Tak sa dá docieliť toho, že zlodej, ktorý si vloží kartu do telefónu, odošle o svojom čísle údaj majiteľovi na iné telefóny a ten je schopný s číslom odosielateľa ďalej operovať, prípadne zavolať späť, ak išlo o stratu a momentálne o nálezcu.

Inteligentné zamknutie: úžasná vec, naozaj. V nastaveniach si môžete nastaviť, že pokiaľ je displej zamknutý, nedá sa používať. Odomknúť ho môžete stlačením zámku, alebo ak si to nastavíte, po nakreslení nejakého symbolu na displej. Napríklad ak máte automatické zamykanie pre prípad nechceného stlačenia a chcete aby sa pri nutnosti a po vybratí z vrecka hneď dalo vojsť do telefónneho zoznamu, ale nechcete sa obmedzovať len na bočné tlačidlo, ale chcete byť štýlový, tak si nastavte, že po nakreslení napríklad písmenka T ako telefónny zoznam, sa vám zobrazí práve telefónny zoznam a klávesnica (vlastne) displej sa odomkne. Písmen pritom môžete mať viac a všetky si môžete pamätať. Je celkom zábavné mať zablokovanú klávesnicu a len znakmi, ktoré poznáte vy, si aktivujete svoju funkciu. Samozrejme je všetko stále prístupné aj cez nastavenia, klasicky po starom. Ale toto je skrátka skvelé. Pred schopnosťou displeja vnímať nakreslené znaky je však nutné displej rozsvietiť, trebárs stlačením hocijakého tlačidla. Displej aj tak oznámi, že je blokovaný a práve vtedy sa vnímajú aj všetky prstom kreslené znaky.

Slovník: táto zábavka poteší najmä viac v angličtine zdatných. Ide o klasický slovník, ktorý poznáme z Oxfordských škôl, slovník, ktorý sa objavil aj vo filme láska na druhý pohľad s Jennifer Aniston. Výkladový slovník vysvetľuje významy slov a príklady ich použitia. Aj keď v angličtine, aj tak je však zaujímavým spestrením multimediálneho mobilu, pričom v slovníku sa aj priemerne znalý jazyka vie orientovať ihneď. Nachádza významy aj viac zložitých slov a preto si aj tento vynález zaslúži byť spomenutý v sekcii úžasných vlastností.

Spojenie so svetom: máte o ruke priamo Facebook, MySpace, Twitter a ďalšie siete. Komunikátorom Palgrin je možné sa spojiť s kýmkoľvek, kto je online. Internet je dostupný ihneď, chcete si pozrieť Youtube video? žiaden problém. Počasie online? alebo správy CNN? len do toho.

Ďalší dôvod prečo prístroj nazvať úžasný je GPS navigácia. Ale o tej sa dozviete práve z predchádzajúcej sekcie viac..

 

 
 

© Cestovanie.biz 2009/2010 - všetky práva vyhradené na fotografie, materiál a dizajn - privacy policy
Cestopisy: Miami, New York, Kapverdy, Stockholm, Londýn, Čadca, Anamur, Ostrava  - Zábava: Slovenčiny.Com, GTA V hra - News: Zaujímavosti