Samsung Monte  ‌   Rozbalenie   ‌   Základy  ‌  Hardware  ‌  Záznam  ‌  Widgety  ‌  Multiméd  ‌  Hry  ‌   Pripojenie ‌  Úžas  ‌  Hry   ‌   Funkcie

 
 
 

:: menu  

 

:: reklama  

 

:: partneri  

Nekomerčné informačné stránky informujúce o vlastnostiach nových LED podsvietených  televízorov. na URL: www.ledtv.name 
 
 
 

 
Multimédia a súbory
Výber melódií je defaultne 22, prípadne číslo približné tomuto. Ide o skladbičky použiteľné ako zvonenia, nie dlhé, možno tak poväčšine 40 sekúnd. Po väčšine ide o neznáme skladby, známou vám bude prerobená verzia Ave Maria. Vo výbere hudby nájdete jednu skladbu na ukážku tejto funkcie. Film však v tom mojom konkrétnom prístroji nebol žiaden, ani demo film. Niekoľko obrázkov však dalo najavo, ako prebieha prehliadanie, je možné kliknúť priamo na posúvajúcu šípku, ktorá medzi fotografiami dokáže prepínať, alebo len švihnete jemne prstom po ploche akoby ste niečo odstraňovali, špinku či muchu.

Prehrávanie filmu:  Po vložení karty sa možnosti telefónu zväčšili. Niekoľko filmov nie je problém načítať ihneď. Zobraziť informácie o type, veľkosti aj dátach. Pri spustení sa film spúšťa ihneď. Pri klasickej polohe telefónu sa film prehráva v zmenšenom okne, aby bolo sledovateľné a dostupné ovládanie. Pri naklonení telefónu do vodorovnej polohy miesto zvislej sa snímače polohy prepnú a video tiež naberie fullscreen obraz. Funkcia nie je novinkou, ale poteší. Zvuk pri filmoch je myslím si dosť kvalitný. V porovnaní s multimediálnym prehrávačom Archos je to na tej istej, možno lepšej úrovni. Ak vás nebaví začiatok filmu, môžete si ho pretočiť na inú minútu, stačí prst priložiť na guľku, ktorá sa posúva podľa trvania filmu. Túto guľku pridržaním prstu presuňte na požadované miesto a film sa tam prepne a bude pokračovať. Pri vodorovnej polohe zväčšenej plochy filmu - fullscreen je možné taktiež preklikávať do rôznych častí filmu, nie je potrebné ho sledovať od začiatku do konca bez možnosti pokračovať, to všetko samozrejme ide. Ak ale potrebujete prepnúť inam, pozastaviť a podobne, to všetko sa dá ľahko, poklikaním na fullscreen a zobrazia sa tlačidlá ovládania. Rýchlym dvojklikom sa dá dopracovať k pozastaveniu videa.

Prehrávanie hudby: hudba sa samozrejme prehráva bez žiadnych veľkých problémov. ID3tag funguje, o tom niet pochýb. Čo ale poteší, je možnosť si prehrávať vsunúť priamo na jednu z plôch a tam ho môžete ovládať kedykoľvek, spustiť kedykoľvek,. alebo vypnúť kedykoľvek. Pri spustení skladby, ktorá má aj obal, ho dokáže telefón zobraziť. Dojem počúvanej skladby a sledovania monitoru telefónu je potom o niečo viac dokonalý. Hlasitosť pri dobre naripovanej skladbe v MP3 je slušná aj bez handsfree.

 

 
 

© Cestovanie.biz 2009/2010 - všetky práva vyhradené na fotografie, materiál a dizajn - privacy policy
Cestopisy: Miami, New York, Kapverdy, Stockholm, Londýn, Čadca, Anamur, Ostrava  - Zábava: Slovenčiny.Com, GTA V hra - News: Zaujímavosti