Samsung Monte  ‌   Rozbalenie   ‌   Základy  ‌  Hardware  ‌  Záznam  ‌  Widgety  ‌  Multiméd  ‌  Hry  ‌   Pripojenie ‌  Úžas  ‌  Hry   ‌   Funkcie

 
 
 

:: menu  

 

:: reklama  

 

:: partneri  

Nekomerčné informačné stránky informujúce o vlastnostiach nových LED podsvietených  televízorov. na URL: www.ledtv.name 
 
 
 

 
Hry a ovládanie
Samsung Monte vyzerá ako celkom schopný mobilný prístroj čo sa funkčnosti a rýchlosti java aplikácií týka. Všetky pred-inštalované hry fungujú bez problémov hladko. Pokus s nainštalovanou inou hrou vyšiel s dobrým výsledkom. Čo trochu zamrzí, je fakt, že Samsung vám do mobilu síce nainštaluje hry, ale nič nedá zadarmo. Všetko sú to trial verzie funkčné len jedno kolo, prípadne len chvíľočku.
Ten môj štandardne obsahuje pred-inštalované tieto aplikácie:

Google maps - čo je celkom dobrá vec, avšak pri sťahovaní dát sa to pripája na internet a to v zahraničí naozaj nepotrebujem.

Palgrino - Java komunikátor

Millionaire - hra na motívy slávnej TV šou s otázkami, troma nápoveďami, všetko v angličtine, avšak skončíte ihneď ako odpoviete správne na druhú otázku. Škoda.

Callifornia Gold Rush - zábavná hra, podobná na mnohé staršie cartridgové hry, za ktorými sme mnohí strávili veľa hodín detstva.

Brain Challenge Volume 2 - je rýchla a úžasná hra na otestovanie inteligencie a postrehu,. V rýchlosti sa na vás valí niekoľko úloh a vy musíte vedieť správnu odpoveď. IQ testy môžu ísť do hája. Len škoda že po štyroch pokusoch vás to Ďalej nepustí, lebo ste si nekúpili plnú hru.

Asphalt 4 - je automobilová hra, ktorá taktiež nie je plná ale umožní vám hrať. A keďže mobil nemá tlačidlá pre ovládanie vozidla, je to tak trochu groteska, keďže práve dotykovým mobilom sa musíte snažiť ovládať vozidlo, prechádzanie prstom po monitore prístroja je však pre viditeľnosť auta problém. Prstom si zachádzate po ceste a nevidíte, kam idete. Ak je teda medzi v vami niekto taký, čo si chce naplno vychutnávať autíčkové hry a rôzne iné hry, musí počítať s problémom, ktorý je jasný - prst zacláňajúci vo výhľade, hoci ovládajúci a rozhodujúci.

Pri každej hre vám zasvieti správa: This is a free trial game. The full game can be purchased upon your consent. Terms and Conditions apply to your purchase. Visit www.mbiz-support.com/terms to see terms.

Potřebujete se uvolnit? Co zvolit atraktivní hru online poker. Vydělat se zde dají opravdu slušné peníze. Keď sa povie hry, tak sa dnes myslia aj tie pre dospelých.

 

 
 

© Cestovanie.biz 2009/2010 - všetky práva vyhradené na fotografie, materiál a dizajn - privacy policy
Cestopisy: Miami, New York, Kapverdy, Stockholm, Londýn, Čadca, Anamur, Ostrava  - Zábava: Slovenčiny.Com, GTA V hra - News: Zaujímavosti