Samsung Monte  ‌   Rozbalenie   ‌   Základy  ‌  Hardware  ‌  Záznam  ‌  Widgety  ‌  Multiméd  ‌  Hry  ‌   Pripojenie ‌  Úžas  ‌  Hry   ‌   Funkcie

 
 
 

:: menu  

 

:: reklama  

 

:: partneri  

Nekomerčné informačné stránky informujúce o vlastnostiach nových LED podsvietených  televízorov. na URL: www.ledtv.name 
 
 
 

 
Funkcie menu
Samsung menu typeAby bolo predstavenie telefónu kompletné, je potrebné ho predstaviť aj z pohľadu obsahu menu ponuky. Tá pritom funguje podobne ako pracovné plochy, dá sa medzi nimi prepínať a dajú sa aj upravovať poradia a podobne do celkovo až štyroch rôznych plôch.

V prvej obrazovke môžete nájsť napríklad: Denníky hovorov, facebook pripojenie, Prehrávač hudby, Internet, MySpace pripojenie, Moje súbory zahŕňajúce súbory karty aj telefónu, Kalendár, Fotoaparát, Komunity online, Komunikátor, Upozornenie respektíve budík, Nastavenia telefónu.

V druhej obrazovke: Nájdenie hudby, Google pripojenie, FM rádio, Wifi pripojenie, Poznámkový blok, Sťahovanie súborov, Slovník, Bluetooth, Synchronizácia, ActiveSynch, Editor obrázkov, Hry

A v tretej ponuke menu: Úlohy, Kalkulačka, Prevodník dĺžkových mier - kurzov - objemových merítok - plôch svetových veličín atď atď..., Svetový čas, časovač, stopky, Hlasový záznamník, T-mobile, prípadne Orange menu. Záleží od mobilného operátora a ďalej aj od nastavení.

Dolný výber: celkom dole mimo oblasť ikoniek sa nachádza rýchly výber KLÁVESNICA, TELEFÓNNY ZOZNAM, SPRÁVY. po kliknutí na klávesnicu sa sprístupní klávesnica pre zadávanie číslic. Tá je dostupná aj priamo v režime zobrazenej plochy spolu s telefónnym zoznamom. Ten rovnako tak v menu tvorí dôležitú súčasť ktorý by mala byť a aj je dostupná ihneď- Orientácia v zozname je jednoduchá a bez problémov. Tretia položka SPRÁVY umožňuje spravovať, písať a archicovať SMS správy, MMS správy ale aj emaily. MMS a SMS sa miesia v jednom inboxe. Máte možnosť vytvárať zložky a konkrétne SMS presúvať priamo tam.

Písanie SMS:  Pri písaní SMS alebo poznámok v poznámkovom bloku je celkom možné, že obľúbenú T9 nahradíte vlastným vyťukávaním, najmä ak často používate nespisovné slová, skratky a podobne. Celkom komplikovane sa narába s písaním slov, ktoré v T9 chýbajú. Ak ich chcete napísať osobitne, býva to niekedy taký problém, že pri napísaní toho slova sa môžete zdržať len písaním po písmenku a prepínaním viac, než pri písaní bežnej správy na inom telefóne. T9 má teda zatiaľ v základnej verzii telefónu nie príliš ideálne vlastnosti pre milovníka rýchleho písania v T9 ako som ja. Lenže pozor: Ak nehodláte písať vymyslené slová, výrazy a chcete písať slová, alebo aspoň slabiky, ktoré naozaj existujú, T9 je výborný nástroj na rýchle písanie. možno však komplikované písanie nespisovných výrazoch prinúti ľudí písať pri T9 viac spisovne... čo síce pochybujem, ale ako malá hypotéza to stačí. T9 klasicky nespozná niektoré slová bežné a spisovné, aj keď ide len o minimum. Priezviská a zahraničné mestá to nie vždy môže nájsť v správnom tvare. Do T9 sa občas pripletie aj nejaké "ľščťžýáíéí" ale nemajte strach. Adresátovi to príde bez diakritiky pre každý prípad nekompatibility.

Pri vysokom počte funkcií, ktoré v menu potrebujú internetové pripojenie je opäť možno povedať, že telefón je multimediálny, nabitý funkciami, ktoré však pri cenách internetu v mobile na Slovensku nie sú vhodnou výbavou. Ostáva sa spoliehať na Wifi pripojenie. Bohatá ponuka možností ako Twitter, Facebook, MySpace vás vlastne nenechá offline nikdy a nikde, pokiaľ nehľadíte na účet. Ak vám to nestačí, priamo celý internet je k dispozícií taktiež, emaily, GPS hľadanie polohy. To všetko a ešte Ďaleko viac.

Ďakujem priateľovi Jirinovi, že ponúkol nahrať video na youtube vzhľadom k môjmu sťaženému prístupu.

 

 
 

© Cestovanie.biz 2009/2010 - všetky práva vyhradené na fotografie, materiál a dizajn - privacy policy
Cestopisy: Miami, New York, Kapverdy, Stockholm, Londýn, Čadca, Anamur, Ostrava  - Zábava: Slovenčiny.Com, GTA V hra - News: Zaujímavosti