Samsung Monte  ‌   Rozbalenie   ‌   Základy  ‌  Hardware  ‌  Záznam  ‌  Widgety  ‌  Multiméd  ‌  Hry  ‌   Pripojenie ‌  Úžas  ‌  Hry   ‌   Funkcie

 
 
 

:: menu  

 

:: reklama  

 

:: partneri  

Nekomerčné informačné stránky informujúce o vlastnostiach nových LED podsvietených  televízorov. na URL: www.ledtv.name 
 
 
 

 
Fotoaparát, video, záznamy
Samsung Monte CameraFotoaparát sa na prístroji aktivuje buď cez menu ponuku a položku Fotoaparát, prípadne priamo tlačidlom fotoaparátu na boku na pravej strane prístroja. Po jeho stlačení sa vám na oboch stranách ponúknu možnosti nastavení. Hneď celkom prvá možnosť na ľavej strane hore je zmena Fotoaparátu na Kameru. K obom vám pripravím ukážky, nech viete čo očakávať. Vo všeobecnosti viem, že fotky bez úprav z konkrétneho foťáka a z konkrétneho mobilného telefónu bývajú problém. Neraz sa človek potrebuje dostať k náhľadu fotografie z konkrétneho prístroja, pre lepšiu predstavu kvality fotky, či videozáznamu. Preto to nájdete tu. Druhá položka je režim fotografovania. Tretia je scénický režim a štvrtá ponúka rôzne nastavenia. Na druhej strane sa občas nastavenia líšia podľa toho v akej ponuke ste v prvom krajnom ľavom stĺpci. Nájdete tam samospúšť na 2, 5 alebo 10 sekúnd, úpravy farebnosti a potom náhľad odfotených fotografií, prípadne po odfotení fotografie tam je možnosť nahliadnuť na poslednú fotografiu.

Pri aktivácií buď fotoaparátu alebo kamery, v oboch prípadoch v aktívnom displeji vidieť stav batériám odhadovaný čas maximálneho záznamu či počtu fotografií a tiež hore v ľavo aj rozmer aktuálneho záznamu.

Rozmery možného fotografovania sú: Wide 1,0M 1280x768, Wide0,1M 400x240, Wide1,5M 1600x960, 320x240, Wide 2,4M 2048x1232, 1,3Mv 1280x960, 2M 1600x1200, 3,2M 2048x1536

Pri fotení obrázkov je možné zadať aj špeciálne údaje o polohe GPS do odfoteného obrázka. V nastaveniach je tiež možné zapnúť vodiace čiary. Zvuk spúšte môže mať tri tóny, alebo konečne a jednoducho - aj žiaden tón. Dá sa fotiť bez toho, aby to niekto počul.

Rozmery nahrávania filmu sú: 320x240 alebo 176x144. Pritom je možné natáčať s limitom pre schopnosť odoslania cez MMS už priamo.

Vo videu je možné nastaviť, či nahrať aj zvuk a tiež je možné mať vodiace čiary. Pri ich aktivácií v režime foto ich máte aj v kamerovom. Video je pri nahrávaní možné pozastaviť a pokračovať ďalej v nahrávaní, alebo celkom zastaviť. Okrem toho tlačidlami na ľavom boku ovládajúcimi bežne hlasitosť sa akoby smerom dolu stláčaním na kamere približuje. Pri vzdialenosti 40 cm od textu monitora notebooku bol text nie veľmi ale predsa čitateľný. V porovnaní s inými mobilnými telefónmi tento zoom funguje celkom pekne. Nejde pritom zrejme o optický, ale len digitálny zoom. 

 

 
 

© Cestovanie.biz 2009/2010 - všetky práva vyhradené na fotografie, materiál a dizajn - privacy policy
Cestopisy: Miami, New York, Kapverdy, Stockholm, Londýn, Čadca, Anamur, Ostrava  - Zábava: Slovenčiny.Com, GTA V hra - News: Zaujímavosti